Ворог вдарив “Шахедами” по енергооб’єктах Шостки та Конотопа
Дата: 22 травня 2024, 01:25 Автор: Олена Івашків Категорії: Шахед, Сумська область У ніч на 22 травня ворог “Шахедами” вдарив по енергетичних об’єктах Шостки та Конотопа у Сумській області.Джерело:Сумська ОВА уTelegramДеталі:За інформацією місцевої влади, на місцях прильотів працюють всі необхідні служби. Наслідки атаки росіян уточнюються.Ведеться робота по відновленню електропостачання, яке було припинене через ворожий удар.Нагадаємо:
Ворог вдарив “Шахедами” по енергооб’єктах Шостки та Конотопа Читати далі »
Сумська область, Шахед









