Окупанти зранку знову ударили по АЗС у Сумах і Запоріжжі: вирували пожежі, 4 постраждалих

Дата: 25 червня, 08:49
Автор: Ірина Балачук
Категорії: Запоріжжя, Суми, безпілотники
Окупанти зранку знову ударили по АЗС у Сумах і Запоріжжі: вирували пожежі, 4 постраждалих

Вранці 25 червня російські окупанти атакували автозаправні комплекси у Запоріжжі та Сумах, внаслідок чого постраждали 4 людини.
Джерело: в.о. Сумського міського головиАртем Кобзар, голова Запорізької ОВАІван Федоровта голова Сумської ОВАОлег Григоровв Telegram
Дослівно Кобзар: “Близько 06:00 зафіксовано влучання БпЛА типу “Молнія” по одній з автозаправних станцій у Зарічному районі міста… На місці виникла пожежа”.
Доповнено:Пізніше голова ОВА Олег Григоров повідомив, що внаслідок атаки по АЗС у Сумах постраждали 4 цивільних.
“Госпіталізували двох працівників АЗС. Попередньо, у них неважкі ушкодження. Також постраждало подружжя, яке перебувало поруч із місцем удару. Їм надали допомогу без ушпиталення”, – розповів очільник області.
Григоров підкреслив, що росіяни системно б’ють по об’єктах паливної інфраструктури в регіоні, щоб ускладнити логістику та забезпечення громад пальним. Лише за червень в області було 13 атак на АЗС на Сумщині.
Федоров о 7:11 написав, що дим, який бачать запоріжці – то наслідки російської атаки по АЗС.
Пізніше він опублікував фото наслідків удару по заправці.
Передісторія:

Прокрутка до верху