Білий дім назвав переговори США з Іраном “позитивними і конструктивними”
Дата: 13 квітня, 01:58 Автор: Ольга Глущенко Категорії: переговори, Іран, ядерна зброя, США Білий дім охарактеризував переговори між США та Іраном як “крок у правильному напрямку” і підтвердив плани щодо подальших переговорів наступного тижня.Джерело:CNNіз посиланням на заяву Білого домуДеталі: “Пряме спілкування” між посланцем президента США Дональда Трампа на Близькому Сході Стівом Віткоффом і міністром закордонних […]
Білий дім назвав переговори США з Іраном “позитивними і конструктивними” Читати далі »
Іран, переговори, США, ядерна зброя









