США знищать електростанції, якщо Іран протягом 48 годин не відкриє Ормузьку протоку – Трамп
Дата: 22 березня, 03:25 Автор: Ірина Вакулюк Категорії: Трамп, США, Іран Американський президент Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати знищать електростанції Ірану, якщо Тегеран протягом двох діб не відкриє Ормузьку протоку.Джерело: допис Трампа у соцмережіTruth SocialПряма мова Трампа: “Якщо Іран не відкриє повністю, без загрози, Ормузьку протоку протягом 48 годин від цього моменту, Сполучені Штати […]










