Автор: Ольга Глущенко
Категорії: Іран, США, війна

Іран завдав ударів безпілотниками і ракетами по військових об’єктах США в Кувейті та Бахрейні у відповідь на попередні удари США по Ірану.
Джерело:CNNіз посиланням на Reuters, КВІР та іранський державний телеканал Press TV,Anadolu Ajansı
Деталі: КВІР заявив, що удари США порушили режим припинення вогню і “призведуть до повного зупинення всіх дипломатичних процесів”.
КВІР стверджує, що удари були спрямовані проти “ключових об’єктів військової інфраструктури США”, зокрема авіабази “Алі Аль-Салем” у Кувейті та штабу П’ятого флоту США в Бахрейні. Також військові Ірану зазначають, що здійснили удари у відповідь на атаки військових США.
У КВІР також пообіцяли “нищівну відповідь” американським військовим.
Що передувало: Американські військові заявили пронові ударипо цілях в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці.
Президент США Дональд Трамп заявив про удари по іранських цілях “за чергове порушення угоди про припинення вогню” івчергове пригрозив Іранузнищенням.
Напередодні військові США також заявляли, щозавдали ударів по Ірану, зокрема по сховищах ракет і безпілотників а також по прибережних радіолокаційних станціях, після нападу на торгове судно, яке проходило через Ормузьку протоку.




