У США заявили про нові удари по цілях Ірану

Дата: 28 червня, 01:04
Автор: Ольга Глущенко
Категорії: США, Іран, війна
У США заявили про нові удари по цілях Ірану

Американські військові заявили про нові удари по цілях в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці.
Джерело: Центральне командування США (CENTCOM) у мережіХ
Деталі: Зазначається, що сили CENTCOM завдали додаткових ударів по кількох цілях в Ірані 27 червня.
Дослівноз допису CENTCOM: “Після вчорашніх ударів США у відповідь на іранську атаку на судно Ever Lovely Ірану було надано можливість дотриматися угоди про припинення вогню, однак він відмовився це зробити, коли його збройні сили запустили безпілотник-камікадзе, який сьогодні вранці о 4:30 за східним часом (11:30 за Києвом – ред.) уразив танкер Kiku”.
Деталі: Зазначається, що танкер під прапором Панами проходив поблизу Ормузької протоки з понад двома мільйонами барелів сирої нафти на борту.
Дослівноз допису CENTCOM: “Сьогодні (в суботу – ред.) сили CENTCOM завдали ударів у відповідь на триваючу агресію Ірану проти торговельного судноплавства. Американські військові літаки атакували іранську військову інфраструктуру спостереження, системи зв’язку, об’єкти протиповітряної оборони, склади безпілотників та засоби мінування”.
Оновлено: Вранці за київським часом CENTCOM повідомив, що винищувачі ВМС та ВПС США завдали ударів по 10 іранських військових об’єктах у різних місцях в Ормузькій протоці та поблизу неї.
Що передувало: Напередодні американські військові заявляли, щозавдали ударів по Ірану, зокрема по сховищах ракет і безпілотників а також по прибережних радіолокаційних станціях, після нападу на торгове судно, яке проходило через Ормузьку протоку.
Передісторія:

Прокрутка до верху