Автор:
Категорії: Новини

У Києві завершують основні роботи з відновлення водопостачання.
Джерело: міський голова КиєваВіталій Кличко
Дослівно: “Система має заповнитись за кілька годин. Після чого вода з’явиться в усіх оселях киян. Для запобігання неконтрольованого витоку води, переконайтеся, що водопровідні крани в ваших квартирах закриті”.
Деталі: Кличко також повідомив, що також тривають роботи ж з відновлення теплопостачання.
Що передувало: Ранішеповідомлялося, що третина мешканців столиці мають тепло- та водопостачання, міські служби працюють над тим, щоб до ранку повернути всім киянам тепло та воду.
Нагадаємо:Ракетна атака РФ зранку 16 грудняпризвеладо пошкодження орієнтовно 9 об’єктів генерації і обмежила виробництво атомних станцій.
У результаті масованого ракетного удару РФ по енергоінфраструктурі України 16 грудня є влучання – найбільших уражень зазнали північний, південний, і центральний регіони. Режим надзвичайної ситуаціївведено тількидля учасників ринку електроенергії.



