Дата: 2 січня 2023, 06:45
Автор: Українська правда
Категорії: Зеленський, Японія
Автор: Українська правда
Категорії: Зеленський, Японія

Прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда планує запросити президента України Володимира Зеленського на цьогорічний саміт G7, який відбудеться в Хіросімі 19-21 травня.
Джерело:японське виданняNikkei
Деталі:Видання повідомляє, що Кісіда “вносить корективи”, щоби запропонувати Зеленському долучитися в онлайн-форматі до зустрічі лідерів G7.
Японський прем’єр має намір запросити Зеленського, щоби безпосередньо від нього почути про поточну ситуацію в Україні.
Учасники саміту G7 планують обговорити питання продовольчої та енергетичної безпеки, яка виникли внаслідок російського вторгнення в Україну.




