В окупованому Севастополі ввели обмеження електропостачання

Дата: 25 червня, 07:42
Автор: Ірина Балачук
Категорії: Крим, Севастополь, електроенергія
В окупованому Севастополі ввели обмеження електропостачання

У тимчасово окупованому Севастополі (Крим) запровадили режим обмеження електропостачання без точного графіка, заявив так званий губернатор міста Михайло Развожаєв.
Джерело:гауляйтеру Telegram
Пряма мова Развожаєва: “За командою диспетчера Чорноморського РДУ (філія АТ “СО ЄЕС”) у Севастополі введено режим тимчасового обмеження електропостачання”.
Деталі: За словами призначеного окупантами чиновника, це необхідно для усунення перевантаження електромереж за межами регіону, щоб “не допустити аварії в усій енергосистемі”
“Оскільки рішення про відключення ухвалив системний оператор, точного погодинного графіка за адресами наразі немає. Як тільки він з’явиться – його опублікують у каналі “Севастопольенерго””, – заявив Развожаєв.
Він закликав мешканців з розумінням поставитися до “тимчасових труднощів” та не використовувати потужні електроприлади.
Передісторія:

Прокрутка до верху