Дата: 27 червня, 08:28
Автор: Роман Петренко
Категорії: Новини
Автор: Роман Петренко
Категорії: Новини

У ніч на 27 червня російські військові атакували автозаправні станції у Запоріжжі та Харківській областях.
Джерело:ДСНС
Деталі: Зокрема, у Запоріжжі унаслідок удару загорівся резервуар з газом та адміністративна будівля.
На Харківщині під атакою було дві АЗС у Солоницівській громаді Харківського району.
На території однієї з АЗС унаслідок удару зазнала руйнувань будівля та виникла пожежа на площі 400 кв. м, пошкоджено 10 одиниць техніки.
За іншою адресою внаслідок ворожого удару пошкоджено будівлю операторської АЗС.
В усіх випадках поранених немає.

