“Геноцид у цифровій темряві”: В Ірані вбито щонайменше 16,5 тисяч протестувальників – ЗМІ
Дата: 19 січня, 06:57 Автор: Іван Д’яконов Категорії: Іран, жертви Іранський режим під час жорстокого придушення антиурядових протестів вбив щонайменше 16 500 людей та поранивши понад 330 тисяч. Масові вбивства відбуваються в умовах тотального відключення інтернету та телефонного зв’язку, який лікарі на місцях охарактеризували як “геноцид під прикриттям цифрової темряви”.Джерело:The Sunday Timesіз посиланням на звіт […]










