Росіяни били по Дніпропетровщині і Одещині – пошкодили ферму і об’єкт енергетики
Дата: Ірина Балачук — 11 грудня, 09:25 Автор: Анна Ярина, Категорії: Новини Вночі 11 грудня російські окупанти поцілили безпілотниками та артилерією по Дніпропетровщині та Одещині, пошкоджені ферма та обʼєкт енергетики.Джерела:голова Одеської ОВАОлег Кіпер,ДСНС України,т.в.о. голови Дніпропетровської ОВАВладислав Гайваненкота очільник Дніпропетровської облрадиМикола Лукашуку TelegramДослівно Кіпер:”Зафіксовані пошкодження об’єкту енергетики,… а також двох приватних будинків поблизу, вибито скління […]
Росіяни били по Дніпропетровщині і Одещині – пошкодили ферму і об’єкт енергетики Читати далі »
Новини






