На стадіоні в Києві на 2 дні відкриють пункт вакцинації
Дата: 30 жовтня 2021, 02:00 Автор: Категорії: Київ, вакцинація На території НСК “Олімпійський” в Києві 31 жовтня та 1 листопада працюватиме пункт вакцинації від COVID-19.Джерело:ФК “Динамо”Деталі: Зазначається, що кожен охочий зможе безкоштовно зробити щеплення.Зокрема, 31 жовтня пункт вакцинації працюватиме з 10.00 до 17.00, 1 листопада – з 11.00 до 19.00.Уточнюється, що вакцини сертифіковані, їхню справжність, […]
На стадіоні в Києві на 2 дні відкриють пункт вакцинації Читати далі »
вакцинація, Київ









