У Києві на 2 станціях метро упали шматки стелі, у КП кажуть – винні обстріли
Дата: 16 лютого, 09:11 Автор: Ірина Балачук Категорії: Київ Увечері 15 лютого на станції метро “Теремки” у Києві обвалився шматок підвісної стелі, станом на ранок 16 лютого станція працює у звичайному режимі. Також шматок стелі упав платформі станції “Чернігівська”.Джерело: КП “Київський метрополітен” в Telegram, представник пресслужби підземки Оксана Никифорук у коментарі “Українській правді”Дослівно підприємство:”15 лютого […]
У Києві на 2 станціях метро упали шматки стелі, у КП кажуть – винні обстріли Читати далі »
Київ









