Автор: Ольга Глущенко
Категорії: Київ, безпілотники, ракетний удар

У ніч на 15 червня росіяни здійснили масовану комбіновану атаку на Київ, у столиці було чути вибухи і зайнялися пожежі, зокрема й у житлових будинках та Києво-Печерській Лаврі, є потерпілі, частина столиці–без світла.
Джерело: керівник Київської міської військової адміністраціїТимур Ткаченко, мер КиєваВіталій Кличко, КМДА, КМВА,КОВА
Деталі: У повідомленнях зазначається, що сили ППО “працюють над ліквідацією загрози в небі над столицею”.
Про роботу ППО повідомили й у Київській області.
Також Ткаченко інформував про загрозу “комбінованої атаки на столицю”.
Пізніше він повідомив про займання автомобілів в Оболонському районі через удари ворожих безпілотників.
Оновлено: Згодом стало відомо, що в Подільському районі горить приватний будинок.
У тому ж районі сталося займання в триповерховому будинку.
Крім того, сталася пожежа в багатоповерхівці в Оболонському районі.
Пряма моваТкаченка: “Наразі фіксуємо наслідки атаки щонайменше на 7 локаціях. На жаль, росіяни продовжують тактику терору житлової забудови.
Наразі підтверджено 1 постраждалого, це оперативна інформація.
Загроза балістики триває, також є ймовірність застосування крилатих ракет та БпЛА протягом ночі”.
Пряма моваКличка: “У Печерському районі влучання в 5-поверховий житловий будинок.
Деталі: Кличко повідомив пропожежу на верхніх поверхах недобудованого житлового будинку.
У Печерському, за його попередніми даними, є влучання в будівлю гуртожитку.
Також мер повідомив, що впівнічній частині столиці 140 тисяч абонентів без світла.




